Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/clients/client181/web225/web/kommet.cz/fram/system/functions.php on line 4082

Memoriál Vladimíra Znojila byl odložen


Ilustrační foto - kometa C/2014 Q2 (Lovejoy) na snímku Michaela Jägera

Memoriál Vladimíra Znojila, který Společnost pro MeziPlanetární Hmotu plánovala uspořádat v sobotu 18. dubna 2020 v prostorách Hvězdárny a planetária Brno, se v uvedeném termínu kvůli pandemii nového typu koronaviru COVID-19 neuskuteční.

O akci byl mezi širokou veřejností velký zájem, celé společnosti je tedy velmi líto, že se musela uchýlit k tomuto kroku, ale bezpečnost a zdraví lidí je samozřejmě na prvním místě. O náhradním termínu tohoto speciálního semináře vás budeme informovat. Zatím to vypadá, že by akce mohla proběhnout na podzim. V té době je však v plánu také oficiální seminář SMPH v Ondřejově, zástupci společnosti se tak ještě budou muset domluvit na jednotlivých termínech.

Společnost pro MeziPlanetární Hmotu vám v těchto těžkých časech přeje zejména hodně zdraví a pevné nervy!


O nás

SMPH sdružuje profesionální i amatérské astronomy, se zájmem o drobná tělesa Sluneční soustavy. Pořádá pozorovací expedice, semináře, popularizuje astronomii a poskytuje pomoc začínajícím pozorovatelům.

Kontakt

Jakub Černý: 
kaos@kommet.cz